Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Munkaügyi felelős

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Feladatok:

  • teljes körű munkaügyi adminisztráció / dokumentáció kezelése,
  • a Személyzetfelvételi munkatárstól kapott adatok, valamint a felvételre kiválasztott új munkatárstól begyűjtött dokumentumok alapján a foglalkoztatáshoz szükséges dokumentáció elkészítése
  • együttműködés a külső bérszámfejtéssel (jelenléti ívek feldolgozása, táppénz igazolások, óranyilvántartások),
  • a munkaügyeket és a foglalkoztatást érintő, mindenkori jogszabályoknak megfelelő változásokról a munkavállalók tájékoztatása
  • a szükséges dokumentumok, nyilatkozatok begyűjtése és határidőre való benyújtása
  • munkavállalók ki- és belépésének ügyintézése és adminisztrációja,
  • munkaügyi nyilvántartások vezetése,
  • béren kívüli juttatás adminisztrációja, beszerzése és kiosztása,
  • törvényi változások követése és betartása,
  • statisztikák, kimutatások és adatszolgáltatások készítése,

Elvárások:

  • legalább középfokú TB ügyintézői végzettség
  • naprakész munkajogi és társadalombiztosítási ismeretek
  • pontos, precíz és önálló munkavégzés

Előnyök:

  • szakirányú felsőfokú (jogi vagy gazdasági) végzettség
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Munkádért cserébe hosszú távú munkalehetőséget, fejlődési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosítunk (cafetéria, étkezési lehetőség, teljesítménybéres rendszer).

Egyéb információk:

  • Munkavégzés Szeged belterületén általános munkarendben, hétfőtől péntekig tart.

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem