Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Értékesítő/Key Account Manager

Lendületes, folyamatosan fejlődő kozmetikai termékeket gyártó cégünk szegedi telephellyel most lehetőséget kínál neked, hogy csatlakozz hozzánk, az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Saját gyártású kozmetikai termékek értékesítése belföldön és külföldön;
  • Sales stratégia kialakításában való aktív/proaktív részvétel (eladási eredmények elemzése és lejelentése – heti, havi jelentések, kampányok és promóciók kezelése: tervezés, megvalósítás, elemzés);
  • Értékesítési célok és éves budget kidolgozása;
  • Akciós tervek kidolgozása és menedzselése;
  • Az értékesítési célok megvalósítása, piaci pozíciójának folyamatos javítása a kiemelt partnerek tekintetében;
  • A leendő kolléga felel a különböző értékesítési csatornákon keresztül a vevőkiszolgálás hatékonyságáért, az értékesítési volumen maximalizálásáért;
  • Ajánlatok összeállítása;
  • Személyes kapcsolattartás multinacionális áruházláncokkal, tárgyalások lebonyolítása, éves szerződések előkészítése, folyamatos értékelés;
  • Ügyfélkör bővítése, portfolió bővítése, forgalom növelése;
  • Piaci változások, igények felmérése, beazonosítás, elemzések és prezentációk készítése, információk gyűjtése a termékek piaci helyzetéről és a versenytársakról;
  • Új termékek, innovációk sikeres bevezetése;
  • Rendszeres személyes kapcsolattartás a beszerzőkkel;
  • Kapcsolattartás a termelési, logisztikai, minőségirányítási részleggel.

Elvárások:

  • • Felsőfokú kereskedelmi és /vagy gazdasági végzettség;
  • • Több éves FMCG értékesítési tapasztalat;
  • • 2-3 éves tapasztalat multinacionális áruházláncok kezelésében;
  • Kialakult kapcsolatrendszer;
  • Kiváló szervező, problémamegoldó és együttműködési készség;
  • Proaktív és eredményorientált személyiség, aki szereti a kihívásokat;
  • Kitűnő kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Terhelhetőség, határozottság;
  • Stratégiai szemléletmód;
  • Önálló munkavégzés;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • B kategóriás jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Részvétel a projektekben, fejlesztésekben
  • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező, a piacon elismert és dinamikusan fejlődő vállalat;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődés;
  • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat;
  • Teljesítményarányos felső korlát nélküli bérezés

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Középiskola
  • Főiskola
  • Egyetem