Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Termékmenedzser

Háztartási, vegyipari és kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat.

Feladatok:

  • A helyi piaci feltételek figyelembevételével a márkastratégia kidolgozása, a jövőbeni minőségi és mennyiségi növekedés érdekében új irányelvek kidolgozása
  • Marketing tevékenységek előkészítése, kivitelezése és ellenőrzése
  • Új termékek bevezetése, kampányok koordinálása
  • A marketing folyamatok kidolgozása, kiértékelése, a márkaismertség fejlesztése
  • A márkaismertség, márkajelenlét a marketing-mix minden elemében történő vizsgálása, a marketing költségvetés kezelése
  • A piac és fogyasztói szokások vizsgálata és figyelemmel kísérése
  • A területhez köthető prezentációk és statisztikák elkészítése
  • Piackutatás, a versenytársak piaci helyzetének felmérése, az adatok egy-egy termékkategóriát illető összegyűjtése

Elvárások:

  • FMCG marketing területen szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Közgazdász végzettség
  • Kimagasló elemzőképesség, analitikus gondolkodásmód
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek, jó prezentációs készség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precíz, alapos munkavégzés

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező, a piacon elismert és dinamikusan fejlődő vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged/Budapest

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Egyetem