Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Külkereskedelmi értékesítő

Háztartási, vegyipari és kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat.

Feladatok:

  • A vállalat export és bérmunka tevékenységének teljes körű megszervezése, lebonyolítása
  • Értékesítési számok növelése, értékesítési tervek teljesítése
  • Új ügyfelek, új üzleti partnerek felkutatása, szerződéses kapcsolatok kialakítása
  • Viszonteladói hálózat kiépítése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, piacfejlesztés
  • Ajánlatok, rendelések, külkereskedelmi szerződések elkészítése
  • Új vevőkapcsolatok kiépítése és a már meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Külföldi kiállításokon való részvétel

Elvárások:

  • Minimum középfokú kereskedelmi végzettség
  • Minimum 3 éves FMCG értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precíz, alapos munkavégzés

Előnyök:

  • Német vagy orosz nyelv ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Részvétel a projektekben, fejlesztésekben
  • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező, a piacon elismert és dinamikusan fejlődő vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Szeged

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakképzés / OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem