Beck & Partners - kezdőlap
Állásajánlat nyomtatása

Egészségügyi termékek értékesítője

Magyar cégcsoportba tartozó BradoChem Kft. lelkes csapata terjeszkedés miatt keresi új értékesítő kollégáját.

Feladatok:

  • Feladatai megoldása során számos kihívással fog találkozni. Kihasználhatja értékesítői vénáját, hiszen saját gyártású, Brado márkájú fertőtlenítő- és tisztítószereink eladásával segítheti a kelet-magyarországi régió kórházainak és gyógyszertárainak higiénikus működését. Jó kommunikációs készségével lenyűgözheti a meglévő és jövendőbeli ügyfélkört. Értékesítési- és akciótervek kidolgozásával, megvalósításával és lelkiismeretes munkavégzésével szárnyalhatnak statisztikái! Sikeres pályázatok benyújtásában aktív szerepet vállalhat, ezáltal osztozva sikerünkben.

Elvárások:

  • Önt keressük, ha rendelkezik egészségügyi- és kereskedelmi végzettséggel. Ha ezeken felül szerzett diplomás ápoló oklevelet, vagy eddigi tapasztalatai közt szerepel orvos látogatói munkakör, vagy elmélyült vegyipari témában, akkor főként köztünk a helye! Munkája során szüksége lesz felhasználói szintű számítógépes ismereteire, értékesítői tapasztalatára, valamint B kategóriás jogosítványára. Nyelvek ismerete nem elvárásunk, de örülünk neki, ha tud angolul kommunikálni.

Juttatások, ajánlat:

  • Megbízható, precíz munkavégzéséért cserébe hosszú távú, stabil munkahelyet, fejlődési lehetőséget, teljesítményarányos bérezést, béren kívüli juttatásokat, céges autót és –telefont biztosítunk.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola